Motýlí louka

Motýlí louka


PokojeČtyřlůžkový pokoj č. 101

V prostorném čtyřlůžkovém pokoji č. 101 vám zaručíme, že o sebe rozhodně nebudete zakopávat. Relaxovat po túrách nebo jen tak pro radost můžete ve vaně, která je součástí koupelny na pokoji.

Podkrovní pokoje č. 102

Dva čtyřlůžkové podkrovní pokoje nelze samostatně pronajmout, pronajímají se pouze při obsazení celého penzionu. Pokoje mají snížený podhled a společnou koupelnu pro oba pokoje se sprchovým koutem a oddělenou toaletou najdete v prvním patře.

Dvoulůžkový pokoj č. 103

Dvoulůžkový pokoj č. 103 vybavený manželskou postelí orientovaný na sever a oknem na náves je vyhledávaný v teplých letních dnech. Osvěžit se můžete ve sprchovém koutě, který je součástí koupelny s toaletou.

Čtyřlůžkový apartmán č. 104

Apartmán č. 104 je u našich hostů jedničkou mezi ostatními pokoji. Dvě ložnice poskytují dostatečné soukromí 4 osobám. Jako dominanta celého pokoje působí prosklený krb, který dotváří romantickou atmosféru pokoje. Třešničkou na dortu je pak koupelna s vanou, která je ideálním místem, kde zakončit večer.

Dvoulůžkový pokoj č. 105

Levnější varianta pokoje pro celodenní turisty, kteří přijdou až večer a je pro ně důležité mít jen kde složit hlavu – to je dvoulůžkový pokoj č. 105 s oknem do zahrady orientovaným na jih. Tento pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.